نرخ روز عنبر نسارا بسته 10 عددی

عنبر نسارا، در واقع مدفوع الاغ ماده می باشد که در فصل بهار جمع آوری می گردد. و اما نرخ روز عنبر نسارا بسته 10 عددی، به کیفیت محصول و نوع بسته بندی آن بستگی خواهد داشت. البته برای قیمت گذاری این محصول، به محل خرید عنبر نسارا و زمان تولید آن باید توجه ویژه نمود. در ضمن مواردی چون نحوه فروش محصول، نوسانات بازار و سایر هزینه های جانبی هم بر روی نرخ روز عنبر نسارا موثر می باشند.

نرخ روز عنبر نسارا بسته 10 عددی

بررسی تمام خواص عنبر نسارا

بررسی تمام خواص عنبر نسارا در حقیقت عنبر نسارا از شگفتی های طبیعت بوده که توسط الاغ ماده به وجود می آید. و از آن جایی که این ماده خواص درمانی داشته، از آن می توان به منظور پیشگیری و درمان بیماری های زیادی استفاده نمود.

از این رو در این بخش، به بررسی تمام خواص عنبر نسارا خواهیم پرداخت.

  • در واقع دود کردن عنبر نسارا در محیط بسته منزل، از خاصیت میکروب زدایی برخوردار می باشد. به ویژه این عمل در فصل سرد سال، برای جلوگیری از انتشار سرماخوردگی به دیگر اعضای خانواده و درمان سریع تر این بیماری، بسیار موثر خواهد بود.
  • از سویی دیگر استنشاق دود حاصل از عنبر نسارا، برای درمان سردرد های کهنه، سینوزیت های مزمن و سرماخوردگی مفید می باشد.
  •  هم چنین می توان عنبر نسارا با سرکه مخلوط کرده و آن را به صورت ضماد برای درمان خون دماغ، بر روی پیشانی قرار داد.
  • در ضمن پاشیدن پودر عنبر نسارا خشک بر روی زخم های تازه، کمک به قطع شدن خونریزی کرده و بهبود زخم را سرعت می بخشد.
  • علاوه بر موارد گفته شده، از دود عنبر نسارا می توان برای درمان اگزما پوستی استفاده نمود. به این صورت که محلی از بدن که در اثر اگزما دچار خارش شده را باید به صورت مستقیم در معرض دود قرار دهید. در ضمن این روش درمانی برای زخم های ترشح دار، تاول ها و زخم های ناشی از سوختگی هم موثر می باشد.

تولید عمده عنبر نسارا بسته 10 عددی

تولید عمده عنبر نسارا بسته 10 عددی در سال های اخیر و با پیشرفت علم، دانشمندان کشف کردند که می توان از عنبر نسارا برای درمان بیماری های زیادی استفاده نمود. از این رو این محصول طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و همواره افراد زیادی تمایل به خرید و استفاده از آن را خواهند داشت.

بنابراین عنبر نسارا از میزان تقاضای بالایی برخوردار می باشد. در همین راستا این محصول به صورت عمده و  در بسته بندی های ۱۰ عددی ارائه می گردد. زیرا با تولید عمده عنبر نسارا، علاقه مندان به این محصول می توانند، عنبر نسارا باکیفیت را با قیمت مناسب و در حجم زیاد در دسترس داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما