مرکز پخش شیر الاغ لیتری

شیر الاغ جزو شیرهای خوراکی است که انسان نیز مجاز به مصرف آن است. چون شیر الاغ از الاغ های خانگی که اهلی هستند به دست می آید. شیر الاغ به قدری پر خاصیت است که افراد زیادی طالب آن هستند و برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود.با وجود این که فراهم کردن این شیر سخت است شما می توانید در مرکز پخش شیر الاغ لیتری به صورت اینترنتی و با قیمت مناسب آن را تهیه و خرید کنید.

مرکز پخش شیر الاغ لیتری

خاصیت درمانی شیر الاغ لیتری

خاصیت درمانی شیر الاغ لیتری همان طور که گفتیم شیر الاغ خواص معجزه آسای زیادی دارد که باعث محبوبیت آن در جهان شده است. در این مبحث نیز می خواهیم در رابطه با خاصیت درمانی شیر الاغ لیتری توضیح دهیم.

شیر الاغ از لحاظ ساختاری شبیه به شیر مادر است. بسیاری از افراد تصور می کنند که این شیر سنگین است در صورتی که این تصور اشتباه است و شیر الاغ کم چرب و زود هضم است و برای نوزادان نیز مناسب و مفید است. این شیر مقدار بسیار زیادی امگا ۳ و کلسیم فراوانی دارد و چون میزان این مواد در شیر الاغ چندین برابر شیر گاو است، اثر بخشی آن بیشتر و سریع است.

خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قدرتمند این شیر می تواند به شکل معجزه آسایی سلول های سرطانی را از بین ببرد. علاوه بر آن انرژی زایی این شیر زیاد است و افراد بیماری که داروهای بسیار قوی دریافت می کنند مانند افراد سرطانی که شیمی درمانی می شوند می توانند از این شیر برای تقویت بنیه خود استفاده کنند.

غرغره کردن این شیر باعث استحکام لثه، تقویت مینای دندان، کاهش دندان درد، گلو درد و رفع گرفتگی صدا می شود. شیر الاغ برای رفع سرماخوردگی، سرفه های خلط دار و خشک شدید، رفع آسم، نفس تنگی، برونشیت، اسهال مزمن و استفراغ و غیره بسیار مفید و به شدت اثر بخش است.

قیمت شیر الاغ لیتری

قیمت شیر الاغ لیتری الاغ شیر زیادی ندارد و فقط هفت الی هشت ماه شیر می دهد. همچنین چون تعداد الاغ های شیر ده زیاد نیست حجم شیر الاغ نمی تواند زیاد باشد، به همین دلیل ممکن است قیمت آن کمی گران به نظر به رسد. البته با نظر گرفتن این شرایط و همچنین خاصیت فوق العاده ای که دارد قیمت این شیر معقول است.البته اگر شما از واسطه ها خرید کنید مجبور هستید هزینه گزافی بابت شیر بپردازید.

قیمت شیر لیتری الاغ در سایت اختصاصی فروش آن بسیار مناسب و از نظر اقتصادی نیز معقول است. چون شما در این سایت شیر الاغ لیتری را بدون واسطه و مستقیم خرید می کنید و پول اضافی به جیب دلال نمی رود و می توانید به راحتی شیر خالص و سالم الاغ را تهیه و خرید کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما