مرکز پخش روغن ماساژ الاغ

چربی های موجود در گوشت و پوست الاغ منبع غنی از انواع ریز مغذی ها بوده و همین باعث شده است که این روز ها از چربی های الاغ روغن ماساژ الاغ تولید شود که بسیار کاربردی می باشد.

مرکز پخش روغن الاغ مخصوص ماساژ در کشور، بهترین نوع این روغن های تولید شده در کشور را پخش می نماید و می توان آن ها را در مقدار های بیست سی سی، پنجاه سی سی و غیره تهیه نمود.

مرکز پخش روغن ماساژ الاغ

طریقه مصرف روغن ماساژ الاغ

طریقه مصرف روغن ماساژ الاغ مصرف روغن ماساژ الاق طریقه مصرف خاص خود را دارد و باید هنگام ماساژ به این نکات توجه نمود؛

 1. اول این که محلی که قرار است ماساژ داده شود حتما از هر گونه آلودگی و کثیفی پاک شده باشد تا روغن به خوبی بر روی آن جذب شود.
 2. روغن‌ماساژ الاغ لازم است که قبل از مصرف حتما اندکی گرم شود تا زمانی که دمای آن تقریبا ولرم گشت بر روی پوست ماساژ داده شود.
 3. مقدار کمی از این نوع روغن را برداشته و سپس به قسمت های مختلف بدن ریخته و با کف دست آن را ماساژ می دهیم.
 4. ماساژ دادن باید تا جایی انجام گیرد که روغن به خوبی جذب شود و هیچ آثاری از چربی بر روی پوست باقی نماند.
 5. ماساژ دادن بدن با این نوع روغن می تواند مزایای بسیاری داشته باشد که از جمله مهم ترین آن ها درمان بیماری های عصبی و سیاتیکی است.
 6. برای مثال می توان به وسیله این روغن ماساژ، کمر درد و میگرن را به راحتی درمان کرد چرا که سریع جذب می گردد و تمامی مواد و عناصر موجود در آن هم به بدن رسیده و کارکرد ارگان ها را بهبود می بخشد.

قیمت روغن ماساژ الاغ

قیمت روغن ماساژ الاغ

 1. قیمت روغن ماساژ الاغ در بازار های مختلف متغیر بوده و می توان به راحتی متوجه شد که قیمت های ارائه شده از سوی شرکت تولیدی و پخش ما بسیار معقول تر و ارزان تر است.
 2. قیمت ها به طور کامل در این سایت و در زیر هر محصول درج شده و بر حسب مقدار خرید همواره قیمت آن متغیر خواهد بود.
 3. البته می توان به شکل سفارشی هم آن ها را در مقدار هایی بالای چند لیتر درخواست داد تا در اسرع وقت حاضر شده و سپس تحویل داده شود.
 4. قیمت انواع سفارشی آن ها از آن جایی که به شکل عمده است پایین تر در می آید و به همین دلیل خریداران هم در تلاش هستند تا آن را در مقدار های بالا تهیه نمایند تا مقرون به صرفه تر شود.
 5. برای تهیه آن از این مجموعه برتر و معتبر هم می توان با یکی از شماره های قرار داده شده در تماس بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما