مرکز عرضه پوست الاغ عمده

پوست الاغ بخش سطحی بدن این حیوان است که استفاده از آن دارای مزایای زیادی بوده و بسیاری از شرکت های تولیدات آرایشی و بهداشتی از آن برای محصولات خود استفاده می کنند به همین علت مرکز عرضه پوست الاغ عمده، این نمونه پوست را به صورت عمده عرضه و پخش می کند و متقاضیانی که قصد خرید آن را دارند می توانند با تماس با کارشناس فروش، آن را عمده و با قیمت مناسب سفارش دهند. 

مرکز عرضه پوست الاغ عمده

درباره پوست الاغ چه می دانید

درباره  پوست الاغ چه می دانید

در نگاه بسیاری از افراد الاغ تنها حیوانی باربر می باشد که بسیاری از آن برای حمل و جابجایی بار به خصوص در روستاها، استفاده می کنند، اما قطعا شما نیز از خواص مدفوع الاغ و یا همان عنبر نسا مطالب زیادی شنیده و یا خوانده اید، حال اگر به شما گفته شود که پوست آن نیز دارای فواید زیادی نیز می باشد کمی تعجب کنید!!  در این بخش از مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی پوست این حیوان اهلی بپردازیم. 

طبق تحقیقات و آزمایش های زیادی که بر روی پوست الاغ انجام شده است، محققین به این نتیجه رسیده اند که در زیر پوست این حیوان ماده ای ژلاتینی شکل وجود دارد که برای شادابی پوست بسیار مفید بوده و به همین علت بسیاری به آن عنوان اکسیر جوانی نیز داده اند، به همین علت برخی از شرکت های تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی با استفاده از این ژلاتین برای محصولات پوستی خود استفاده می کنند و گفته شده است که ژلاتین موجود در پوست الاغ برای سالم و جوان نگه داشتن پوست تاثیری بی نظیر دارا می باشد. 

از طرفی بسیاری از شرکت‌ های چینی از ژلاتین نامبرده علاوه بر تولید محصولات پوستی، از آن برای ساخت داروهای سنتی چینی نیز استفاده می کنند، به همین دلیل چینی ها از مشتریان پروپاقرص پوست الاغ می باشند. 

تولید کننده پوست الاغ عمده

تولید کننده پوست الاغ عمده

با تحقیقات زیادی که بر روی پوست الاغ صورت گرفته و فواید آن نیز به اثبات رسیده است، افراد زیادی را در کشور مجاب به پرورش الاغ و تولید پوست آن نموده اند، از اینرو تولیدکننده پوست الاغ عمده، با پرورش بهترین نژاد الاغ، اقدام به تولید پوست آن در سطح وسیعی نموده است و با تولید عمده آن را در اختیار بازار فروش قرار می دهد. 

تولید پوست الاغ عمده توسط واحد تولید کننده آن در کشور این مزیت را دارد که بازار مصرف کننده پوست الاغ نسبت به این محصول بی نیاز باشد و مصرف کنندگان بتوانند با تماس با واحد تولیدی و دریافت پوست الاغ، از ترکیبات مهم و با ارزش قرار گرفته در پوست آن استفاده نمایند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما