مرکز عرضه عنبر نسارا ماده با کیفیت

عنبر نسارا در واقع فضولات ماده الاغ می باشد که در فصل بهار جمع آوری می شود. این محصول در طب سنتی برای درمان بسیاری از بیماری ها به خصوص بیماری های عفونی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به دلیل ترکیبات خاصی که در آن وجود دارد دارای خاصیت میکروب کشی بسیار قوی است و به همین دلیل به عنوان یکی دارو در بازار عرضه می شود. مرکز عرضه عنبر نسارا ماده این محصول را با کیفیت عالی و قیمت بسیار ارزان به بازار ارائه کرده است و سفارش آن بسیار راحت و سریع است.

عوامل موثر بر کیفیت عنبر نسارا

عوامل موثر بر کیفیت عنبر نسارا عنبر نسارا محصولی است که روش استفاده از آن تا اندازه ای نامتعارف است به این ترتیب که باید از دود حاصل از سوختن آن برای درمان استفاده شود. این محصول دارای ترکیبات بسیار متنوعی است که میزان و درصد این ترکیبات نسبت به کل محصول می تواند تعیین کننده کیفیت آن باشد و بر آن تاثیر بگذارد.

ترکیبات موجود در این ماده شامل دی متیل آمین، هگزان، بتاکاروتن، آکونیتین و اسید استیک است که بیشتر آنها از ترکیبات آنتی باکتریال هستند و در نتیجه فرآیند تخمیر در دستگاه گوارش الاغ ماده تولید شده اند. هر چه میزان ترکیبات آنتی باکتریال موجود در عنبر نسارا بیشتر باشد طبیعتا خواص و کیفیت این محصول طبیعی بیشتر خواهد بود و می توان در مبارزه با عوامل عفونی و درمان زخم ها بیشتر تاثیر داشته باشد.

میزان رطوبت موجود در این محصول از دیگر عوامل تاثیر گذار بر کیفیت این محصول است به طوری که هر چه عنبر نسارا خشک تر باشد و رطوبت کمتری داشته باشد تاثیر ترکیبات آنتی باکتریال موجود در آن بیشتر خواهد بود و نتیجه بهتری را می توان از مصرف آن به دست آورد.

همچنین خالص بودن این محصول یعنی عدم آلودگی آن با گل و لای می تواند بر کیفیت آن تاثیر گذار باشد زیرا این عوامل خارجی از تاثیر ترکیبات این ماده می کاهند.

تولیدکننده عنبر نسارا ماده با کیفیت

تولیدکننده عنبر نسارا ماده با کیفیت تولیدکننده عنبر نسارا ماده این محصول با کیفیت را از منابع مطمئن و به صورت مستقیم جمع آوری و در بسته بندی های مناسب قرار می دهد. این محصول باید به دور از هر گونه رطوبتی باشد به همین جهت در بسته بندی های نایلونی ساده یا سلفون متالایز بسته بندی می شود.

محصول ارائه شده توسط تولید کننده با حداقل قیمت به بازار ارائه شده است و خریداران می توانند با ارتباط مستقیم با تولید کننده زیر قیمت بازار آن را سفارش دهند و در صورت خریدهای عمده آن را با قیمت ارزان تر از همه جا سفارش داده و دریافت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما