مرکز تولید پنیر الاغ کیلویی درجه یک

مرکز تولید پنیر الاغ کیلویی درجه یک در راستای عرضه محصولاتی با کیفیت و سلامت محور می کوشد تا گرانترین پنیر جهان که پنیر الاغ کیلویی می‌باشد را با عرضه انبوه و گسترده به صورت عمده در دسترس مصرف کنندگان قرار بدهد تا در کاهش هزینه های اضافی نقش اساسی ایفا بکند.

از آنجایی که بیشتر طرفداران پنیر الاغ میخواهند مرغوب ترین نوع آن را تهیه کنند لذا لذا این مرکز در جواب به تقاضای بیشمار مردم اقدام به عرضه گسترده پنیر الاغ کیلویی درجه یک که مورد تایید مراجع استاندارد و سلامت بهداشتی هستند کرده است.

مرکز تولید پنیر الاغ کیلویی درجه یک

پنیر الاغ چه مشخصاتی دارد؟

پنیر الاغ چه مشخصاتی دارد؟ پنیر الاغ دارای مشخصات شاخص و برتری نسبت به پنیرهای دیگر می باشد که در ادامه این بحث سر خواهیم کرده شاخص‌ترین مشخصات پنیر الاغ تهیه شده از شیر مرغوب و درجه یک خر اشاره کوتاه و مختصر داشته باشیم:

الاغ از آنجایی که از شیر غلیظ خر تهیه شده است لذا دارای غلظت فراوانی نسبت به نمونه پنیر های مشابه خود می باشد که غلظت این پنیر نشان‌دهنده وجود مواد پروتئینی و مغذی در پیکره پنیر مذکور می باشد که این عامل باعث آن شده است تا طرفداران زیادی به سمت خرید این پنیر پر خاصیت و مقوی سوق یابند.

تولید کنندگان و توزیع کنندگان پنیر الاغ، این محصول لبنی را در دو صورت مورد عرضه به بازار قرار می دهند که یک نمونه آن به صورت قالب دایره ای شکل بسته بندی شده که این نمونه جز پرفروشترین ها در عرصه لبنیاتی می باشد و نمونه دیگر به صورت پنیر کوبیده شده نیز در بازار وجود دارد.

برای تهیه هر کیلو گرم پنیر الاغ از شیر خر باید حدود ۳۰ الی ۴۰ کیلوگرم شیر الاغ در اختیار داشته باشیم.

فروشنده معتبر پنیر الاغ کیلویی درجه یک

فروشنده معتبر پنیر الاغ کیلویی درجه یک این مجموعه به عنوان فروشنده معتبر پنیر الاغ در وهله اول می‌کوشد با تامین نیاز مشتریان داخل کشور ایران به انواع پنیرهایی اعلا و مرغوب آن را در جهت ارتقاء سلامت جسمی بدن ایرانیان به آنها عرضه بدارد، که در مرحله بعد نیز با صادرات گسترده و انبوه آن به کشورهای همسایه همچون ترکیه، عراق، افغانستان و سایر کشورهای آسیایی، اروپایی، خاورمیانه و غیره جوابگوی نیاز آنها به این محصول لبنی باشد.

اگر شما نیز می خواهید پنیر الاغ کیلویی درجه یک را از معتبرترین فروشنده آن در ایران تهیه کنید می توانید با ما در ارتباط باشید تا بهترین محصولات لبنی تولید شده از شیر الاغ را در اختیار شما مصرف کنندگان عزیز قرار بدهیم

مرکزتولید پنیر الاغ درصدد آن است تا محصولاتی سلامت محور که مورد تایید مراجع استاندارد و بهداشت غذایی می باشد را به بازارهای جهانی عرضه کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما