قیمت پنیر الاغ فله ای

لبنیات یکی از گروه های غذایی در هرم غذایی می باشد و به عنوان مهم ترین گروه به شمار می آید. از جمله فراورده های لبنی پنیر می باشد که از شیر حیوانات مختلف از جمله گاو، گوسفند، بز، الاغ و… به دست می آید.

پنیر الاغ فله ای یکی از انواع پنیر است که در بازار موجود می باشد. قیمت پنیر فله ای الاغ بستگی به نوع و کیفیت شیر به کار رفته در تولید پنیر، میزان تازه بودن پنیر، میزان عرضه و تقاضا و… دارد.

قیمت پنیر الاغ فله ای

راهنمای انتخاب پنیر الاغ فله ای

راهنمای انتخاب پنیر الاغ فله ای همان طور که گفته شد پنیر از جمله فرآورده های لبنی است و دارای خواص و ارزش غذایی بالایی می باشد و سرشار از املاح، مواد معدنی، پروتئین و… می باشد که برای سلامتی بدن مفید می باشد و مصرف آن برای تمام سنین توصیه می گردد. در این مطلب به راهنمای انتخاب پنیر الاغ فله ای می پردازیم.

برای راهنمایی جهت انتخاب پنیر الاغ فله مهمترین اقدام استفاده از تجربه مصرف کنندگانی است که از این نوع پنیر استفاده نموده اند. برای انتخاب پنیر الاغ فله ای ابتدا باید به تازه بودن آن توجه داشت. برای متوجه شدن این موضوع می توان به تاریخ تولد و انقضای آن رجوع نمود. البته از رنگ پنیر نیز می توان به تازگی آن پی برد. پنیر الاغ سفید مایل به زرد کم رنگ می باشد و هرچه زردی آن بیشتر باشد نشانه کهنه بودن آن است.

برای انتخاب پنیر الاغ بایستی به طعم و مزه آن نیز توجه نمود. شیر الاغ طعمی مایل به شیرینی دارد و در نتیجه پنیر به دست آمده از آن نیز همین طعم را دارا می باشد و با مزه کردن پنیر می توان به آن پی برد. همچنین چربی پنیر الاغ فله ای بالا می باشد و با خوردن آن دهان چرب می گردد.

عرضه پنیر الاغ فله ای

عرضه پنیر الاغ فله ای عرضه پنیر الاغ فله به روش های مختلفی صورت می گیرد. امروزه فروشنده این محصول برای عرضه و توزیع گسترده در سراسر کشور و تسهیل در خرید آن توسط مشتریان اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی در فضای مجازی نموده است.

در این فروشگاه مجازی پنیر الاغ فله ای عرضه و ضمن ارائه مشخصات و اطلاعات در خصوص آن زمینه خرید غیر حضوری برای مشتریان فراهم شده است. این اقدام فروشنده سبب شده تا واسطه ها و دلال ها در زمینه توزیع حذف و عرضه به صورت مستقیم انجام گیرد.

مشتریان نیز با اطمینان از کیفیت و مرغوبیت کالا و دارا بودن استاندارد ها و تاییدیه های لازم این محصول با ارزش را با قیمت مناسب و ارزان تر از بازار و بدون واسطه و مستقیماً از فروشنده سفارش و خریداری می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما