قیمت عمده عنبر نسارا بسته ۱۰۰ گرمی

عنبر نسارا یا همان پشکل الاغ ماده، از فرآورده های برگرفته از الاغ می باشد. و در واقع قیمت این محصول با توجه به نوع الاغ و منطقه ای که عنبر نسارا در آن تهیه شده، متفاوت می باشد. البته قیمت عمده عنبر نسارا بسته ۱۰۰ گرمی، به عوامل دیگری نظیر کیفیت محصول و نوع بسته بندی آن هم، بستگی خواهد داشت. در ضمن برای قیمت گذاری باید به محل و نحوه فروش محصول و هم چنین نوسانات بازار هم توجه نمود.

قیمت عمده عنبر نسارا بسته 100 گرمی

ویژگی بارز عنبر نسارا چیست؟

ویژگی بارز عنبر نسارا چیست؟   در حقیقت عنبر نسارا، از جمله مواد شگفت انگیز موجود در طبیعت بوده که از پشکل الاغ ماده در فصل بهار به دست می آید. و در واقع این ماده بی نظیر بر خلاف تصور عموم افراد، از خواص درمانی بیشماری برخوردار می باشد.

و با توجه به آزمایشات متعددی که دانشمندان بر روی آن انجام داده اند، دریافتند که در عنبر نسارا مواد مفیدی نظیر هگزان، استیک اسید، آکونیتین، بتا کاروتن، دی متیل آمین موجود می باشد. و در واقع با وجود چنین ترکیباتی در عنبر نسارا، به جرات می توان گفت که این ماده بی نطیر از خواص آنتی اکسیدانی، آنتی باکتریال، ضد قارچ و ضد التهابی برخوردار بوده  و در نتیجه از آن می توان به منظور پیشگیری و درمان بیماری های زیادی استفاده نمود.

و اما برای بهره بردن از خواص درمانی عنبر نسارا، باید آن را دود کرده و از دود آن برای برطرف کردن بیماری هایی نظیر عفونت های گلو، سرماخوردگی و بهبود سریع تر زخم ها استفاده نمود. زیرا تحقیقات نشان می دهد که بخور دود عنبر نسارا در مدت زمان بسیار کوتاهی به طور قابل توجهی از رشد باکتری ‌ها جلوگیری خواهد کرد.

از سویی دیگر، از دود عنبر نسارا می توان برای پیشگیری از پوسیدگی و بیماری ‌های پریودنتال در دهان استفاده نمود. به این صورت که دود حاصل از این ماده بی نظیر همانند دهان شویه کلر هگزیدین در برابر باکتری‌ های موجود در دهان عمل کرده و مانع از خراب شدن دندان ها می گردد.

مرکز فروش عنبر نسارا بسته ۱۰۰ گرمی

مرکز فروش عنبر نسارا بسته 100 گرمی در واقع عنبر نسارا از نمونه مواد مفیدی بوده که در طب سنتی از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد. و با توجه به خواص درمانی فراوانی که داشته، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

در همین راستا نمونه های مختلف از این محصول از طریق مرکز فروش عنبر نسارا در  بسته های ۱۰۰ گرمی، در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. و در واقع این مرکز فروش با ارائه عنبر نسارا اصل، در بهترین کیفیت و با قیمت مناسب امکان خرید برای عموم مردم را فراهم خواهد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما