قیمت صابون سنتی شیر الاغ

صابون یکی از پر مصرف ترین لوازم آرایشی بهداشتی است که در انواع مختلف گیاهی و شیمیایی وجود دارد. صابون شیر الاغ یکی از انواع صابون های طبیعی محسوب می شود که بسیار پر خاصیت است و به خوبی سلامت پوست افراد را تامین می کند‌. این صابون هیچ گونه ماده شیمیایی افزودنی ندارد و برای تمام پوست ها سازگار است. قیمت صابون سنتی شیر الاغ در سایت اختصاصی فروش آن بسیار ارزان و مناسب است.

قیمت صابون سنتی شیر الاغ

کیفیت صابون سنتی شیر الاغ

کیفیت صابون سنتی شیر الاغ صابون شیر الاغ یک صابون سنتی محسوب می شود چون از شیر خالص الاغ به دست می آید. همان طور که می دانید شیر الاغ به قدری پر خاصیت است که فرآورده های بسیار زیادی از آن حاصل می شود که پر مصرف ترین آن صابون است. در این مقاله راجع به کیفیت صابون سنتی شیر الاغ صحبت می کنیم.

کیفیت این صابون بسیار مناسب است. چون شیر الاغ چربی ندارد انتظار نداشته باشید این صابون چندان چرب باشد. با این وجود مواد معدنی بسیار فراوان و فیبر محلول در آن رطوبت پوست شما را به خوبی حفظ می کند.

صابون شیر الاغ باکیفیت پوست شما را شفاف می کند، لایه های مرده پوست را به خوبی پاک سازی کرده و پوست را جوان و شاداب می کند، رنگ پوست را روشن تر کرده و لکه ها را به مرور از بین می برد، جوش های سر سیاه و جوش های چرکی را به شدت کاهش می دهد، چین و چروک پوست را کم می کند، سیاهی دور چشم را کاهش می دهد.

صابون شیر الاغ اصل به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی و ویتامین های متنوعی که دارد سلول های پوست را تغذیه می کند و باعث سر حالی و شادابی پوست شده و از رشد سلول های اضافی جلوگیری می کند. این صابون به قدری باکیفیت و پر خاصیت است که برای شست و شوی جای زخم و سوختگی هم می توان از آن استفاده کرد.

سفارش صابون سنتی شیر الاغ

سفارش صابون سنتی شیر الاغ اگرچه امروزه کرم ها، لوسیون ها و صابون های رنگارنگ و متعددی تولید می شوند که برای پوست استفاده می شوند اما صابون سنتی شیر الاغ همچنان جایگاه خود را دارد و به فراوانی استفاده می شود. با توجه به رونق فروش تیز قیمت آن مناسب است.

شما می توانید سفارش صابون سنتی شیر الاغ را در سایت اختصاصی فروش آن با کیفیت عالی و قیمت ارزان و استثنایی انجام دهید. برای سفارش فقط باید به این سایت رجوع کنید و هر تعداد که نیاز دارید سفارش دهید. در این صورت می دهید بهترین صابون را به روشی راحت تهیه کنید و از خرید خود لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما