فروش مستقیم پنیر الاغ کیلویی

پنیر الاغ کیلویی یک نوع پنیر بسیار خوشمزه است که مصرف آن برای رفع بی خوابی بسیار مفید و موثر خواهد بود. فروش پنیر الاغ کیلویی در بازار به صورت مستقیم انجام می شود. در این شیوه افراد می توانند هر یک از نمونه های این کالا را بدون هیچ نوع واسطه ای از شرکت های تولید کننده آن تهیه کنند. این شیوه فروش مزیت های دیگری را برای مصرف کنندگان ایجاد می کند که اصلی ترین آن ایجاد ثبات در بازار است.

فروش مستقیم پنیر الاغ کیلویی

مشخصات پنیر الاغ کیلویی

مشخصات پنیر الاغ کیلویی پنیر الاغ نامی است که شاید همه ما آن را شنیده باشیم اما این نوع پنیر را از نزدیک ندیده ایم. شیر الاغ یک نوع شیر بسیار مقوی است که امروزه در صنعت تولید پنیر به آن بسیار توجه می شود. این شیر بسیار غلیظ است و این موضوع باعث شده تا پنیر تولید شده از آن دارای درجه کیفی بسیار بالایی باشد.

پنیر الاغ از خواص درمانی بسیار زیادی برخوردار می باشد و به درمان بیماری های مختلفی کمک خواهد کرد. اگر تا به حال این نوع پنیر را امتحان نکرده اید، حتما آن را مصرف نمایید. پنیر الاغ اصل کیلویی دارای مشخصات متعددی است که بهتر است مشتریان گرامی در زمان خرید و سفارش به این مشخصات توجه کنند.

از مهمترین مشخصه های این کالا بافت این نوع پنیر است. پنیر الاغ دارای بافت سفتی است و برش آن به راحتی انجام نمی شود. این نوع پنیر به دلیل مواد اولیه خود از میزان ماندگاری بسیار زیادی برخوردار می باشد و می توان آن را در محیط های بیرون از یخچال نیز نگهداری کرد.

این پنیر مقوی و مفید دارای عطر بسیار خوبی نیز است و همه افراد می توانند آن را مصرف کنند. از دیگر مشخصه های این محصول می توان به وجود مقدار کم نمک در آن اشاره کرد. این نوع پنیر در قیاس با پینر های دیگر از میزان ید و نمک بسیار کمی برخوردار می باشد.

توزیع پنیر الاغ کیلویی

توزیع پنیر الاغ کیلویی توزیع پنیر الاغ مرغوب و با کیفیت در بازار به صورت کیلویی انجام می شود. در این روش قیمت تمام شده این کالا بسیار کاهش پیدا می کند که این موضوع باعث افزایش قدرت خرید افراد خواهد شد.

شما عزیزان می توانید برای تهیه مرغوب ترین و بهترین نمونه های پنیر الاغ به این سایت مراجعه کنید و کالای مد نظر خود را با صرف هزینه بسیار کمی تهیه نمایید.

در این مجموعه انواع پنیر های اصل الاغ با کیفیتی تضمین شده و در سریع ترین زمان ممکن برای مشتریان و سفارش دهندگان گرامی و محترم ارسال می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما