فروش مستقیم عنبر نسارا ماده با کیفیت

عنبر نسارا یکی از فرآورده های مهم الاغ می باشد که دارای خواص بسیار زیادی بوده و بسیاری از افراد برای بهره مندی از خواص آن، اقدام به خرید و تهیه آن می کنند، فروش مستقیم عنبر نسارا ماده با کیفیت بالا توسط نمایندگی فروش این محصول در سطح وسیعی انجام می شود و با فروش مستقیم آن علاوه بر حذف واسطه ها، قیمت آن نیز بسیار مناسب و مقرون به صرفه می گردد.

 

فروش مستقیم عنبر نسارا ماده با کیفیت

مهم ترین مشخصه عنبر نسارا ماده

مهم ترین مشخصه عنبر نسارا ماده به مدفوع الاغ در زبان عامیانه عنبر نسارا گفته می شود که سرشار از خواص و فواید درمانی بسیار زیادی می ‌باشد،در نگاه اول شاید بسیاری تعجب کنند که مگر ممکن است مدفوع حیوانی برای درمان بیماری های انسان مفید باشد!!!! اما در واقع این ذهنیت کاملا درست و از لحاظ علمی نیز اثبات شده می باشد و باید گفت عنبر نسارا الاغ ماده دارای ارزش بسیار بالایی بوده و دارای خاصیت درمانی بی شماری می باشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

الاغ ماده در فصل بهار به دلیل اینکه ذاتا از گیاهان دارویی تغذیه می کند، سبب شده تا شیر، روغن و عنبر نسارای آن دارای ترکیبات مفیدی گردند و خاصیت دارویی داشته باشند، موضوع مورد بحث در این مقاله مشخصه مهم عنبر نسارا ماده می باشد که به آن خواهیم پرداخت.

مهمترین مشخصه عنبر نسارا ماده، خاصت آنتی باکتریایی و ضد قارچی آن می باشد که سبب گردیده برای درمان عفونت های مختلف از جمله عفونت های واژینال، دستگاه تنفسی، دستگاه تناسلی، گوش، حلق، بینی، دندان، سینوزیت و… بسیار مفید گردد، طبق تحقیقات علمی که بر روی این ماده صورت گرفته به این نتیجه رسیده اند که عنبر نسارا حاوی ترکیباتی از قبیل دی متیل آمین، هگزان، اسید استیک و… می باشد که این ترکیبات خاصیت ضدعفونی و ضدقارچی داشته و باعث افزایش خواص این نمونه گردیده است.

نرخ عنبر نسارا ماده با کیفیت

نرخ عنبر نسارا ماده با کیفیت عنبر نسارا ماده به دلیل وجود زیاد این حیوان در سراسر کشور، به راحتی قابل دسترسی بوده و متقاضیان برای خرید و تهیه آن مشکلی نخواهند داشت و فقط کافیست به مرکز فروش و یا عطاری ها مراجعه کرده و آن را خریداری نمایند.

نرخ عنبر نسارا ماده با کیفیت با توجه به مواردی مانند کیفیت، میزان خرید، خرید عمده یا تکی، نحوه سفارش و… بستگی دارد، اما در مجموع نرخ این محصول به دلیل در دسترس بودن آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

لذا متقاضیانی که قصد خرید این محصول را دارند می توانند نرخ به روز آن را از کارشناس فروش ما استعلام گرفته و در صورت نیاز آن را سفارش داده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما