فروش شیر الاغ ارزان بدون واسطه

تولید کنندگان معتبر و برتر شیر الاغ با رعایت کلیه اصول و قوانین بهداشتی، شیری عاری از هرگونه ناخالصی و افزودنی تولید نموده و آن را در بسته بندی های متنوع و با برچسب وزارت بهداشت روانه بازار فروش می نمایند. همچنین فروش بی واسطه شیر الاغ از شرکت های تولید کننده سبب حذف واسطه های کاذب فروش می شود و شیر الاغ با قیمت ارزان تری به دست خریدار می رسد. برای خرید شیر الاغ ارزان می توان هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری با تولیدکنندگان ارتباط برقرار نمود و این محصول را از آنان خریداری کرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش شیر الاغ ارزان بدون واسطه

تفاوت شیر الاغ و شیر گاو

تفاوت شیر الاغ و شیر گاو شیر الاغ یکی از گرانترین و مقوی ترین شیر های تولید شده در جهان می باشد و به دلیل بافت و عناصر تشکیل دهنده ای که دارد نسبت به شیر گاو خواص و فواید دارویی بسیار زیادتری دارد.

شیر الاغ از نظر مواد تشکیل دهنده بسیار غنی می باشد و به همین دلیل تفاوت هایی با شیر گاو دارد.

شیر الاغ دارای مواد مفیدی از قبیل ویتامین آ، دی، ب، سی، ای، پروتئین، مواد معدنی، امگا ۳، کلسیم، فسفولیپید، سرامید، آنتی باکتریال، اسید های چرب غیر اشباع و توکوفرول می باشد.

شیر الاغ نسبت به شیر گاو دارای ۶۰ برابر ویتامین c بیشتر می باشد و به همین دلیل در تولید محصولات مراقبت از پوست جایگاه ویژه ای دارد.

شیر الاغ نسبت به شیر گاو میزان اسید های چرب بیشتری دارد. اسید های چرب موجود در شیر الاغ باعث از بین رفتن چین و چروک پوست می گردد و به سفت شدن پوست کمک می نماید.

پروتِئین، سرامید و فسفو لیپید از عناصری هستند که در شیر الاغ به مقادیر فراوان تری نسبت به شیر گاو یافت می شوند. این عناصر علاوه بر نرم نمودن پوست باعث می‌شوند که بافت‌های سلولی بازسازی شوند.

آنتی باکتریال های موجود در شیر الاغ سبب می‌شوند که قرمزی و التهاب پوست درمان شود.

قیمت شیر الاغ ارزان

قیمت شیر الاغ ارزان شیر الاغ یکی از بهترین و پرخاصیت ترین شیر های تولید شده در جهان است که توسط عرضه کنندگان به صورت خالص در بازار فروش عرضه می گردد.

هر ماده خر روزانه حدود یک و نیم الی دو کیلو شیر دارد و برای تولید انبوه شیر الاغ باید تعداد زیادی الاغ را پرورش داد و شیر آن ها را جهت عرضه به بازار فروش جمع آوری نمود.

برای اطلاع یافتن از قیمت این محصول ارزشمند راه های متفاوتی وجود دارد.

یکی از راههای کسب اطلاع از قیمت شیر الاغ، مراجعه به عرضه کنندگان این محصول به صورت حضوری و یا سنتی می باشد. در این روش خریدار به صورت حضوری به مراکز عرضه کننده این محصول رفته و از قیمت ها اطلاع پیدا می کند.

روش دوم که راحت ترین روش کسب اطلاع از قیمت شیر ارزان الاغ می باشد سایت های فروش شیر الاغ است. در این روش خریدار به صورت اینترنتی سایت های معتبر فروش را پیدا می‌کند و از طریق این سایت ها با مشاوران فروش ارتباط برقرار نموده و از قیمت شیر الاغ جویا می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما