فروش بهترین پی الاغ صادراتی

فروش بهترین پی الاغ صادراتی نظر بسیاری از مشتریانی که از خواص آن آگاه هستند را به خود جلب نموده به گونه ای که بیشتر خریداران با استفاده از آن و نتیجه خوبی که از آن گرفته اند از مشتریان دائمی آن شده اند و حتی این محصول را به دیگران نیز معرفی می کنند. پی الاغ به دلیل طبع گرم و ترکیبات به خصوصی که دارد از گذشته تا کنون جهت درمان مورد استفاده قرار گرفته است.

فروش بهترین پی الاغ صادراتی

اطلاعات مفیدی درباره پی الاغ

اطلاعات مفیدی درباره پی الاغ پی الاغ از چربی بدن حیوان جدا می شود که دارای خواص باور نکردنی است و برای درمان بسیاری از بیماری ها مفید می باشد، لذا با استفاده از آن می توان درد های مفصلی و عضله ای، دیک کمر، آرترز کمر، درد گردن، درد پا و ..‌ را برطرف نمود. همچنین با استعمال آن به محل درد به عنوان مسکن بکار می رود.

همچنین با گرفتن روغن آن می توان دردهای معده و دردهای سیاتیک را برطرف نمود، چون از آن به دو صورت خوراکی و موضعی استفاده می شود. برای درمان زخم های پوستی و عضله ای موثر بوده و تسکین دهنده و درمان کننده محل شکستگی می باشد. از دیگر خواص آن می توان عنوان کرد که:

  • پی الاغ در درمان زود انزالی تاثیرگذار بوده و در ترمیم محل سوختگی و محل بخیه نیز استفاده می شود.
  • با تهیه روغن آن و مخلوط با روغن خراطین می توان به عنوان حجم دهنده استفاده نمود.
  • با خوردن روغن آن می توان بیماری های گوارشی را برطرف نمود. مانند ورم معده، یبوست، بواسیر، زخم معده و …

مراکز عرضه پی الاغ صادراتی

مراکز عرضه پی الاغ صادراتی مراکز عرضه پی الاغ صادراتی با حضور فعال خود و تجربه ای که در این عرصه دارند پی اصل و ارگانیک را عرضه نموده و توانسته اند با تلاش خود به بهترین شکل نیاز مشتریان را رفع کنند. لذا نمونه های تازه و باکیفیت را ارائه نموده و این محصول را کاملا بهداشتی و بسته بندی شده به فروش می رساند.

از پی الاغ در بیشتر مواقع روغن تهیه می شود چون در اینصورت ماندگاری و خواص آن بیشتر بوده و راحت تر می توان آن را مورد استفاده قرار داد. همچنین این پی دارای رنگ سفیدی بوده و به دلیل طبع گرمی که دارد بسیار پرخاصیت و مفید در درمان بسیاری از بیماری ها می باشد.

تجربه بسیاری از بیمارانی که از پی الاغ استفاده نموده اند نشان داده که این ماده اثر بخشی خوبی در درمان بسیاری از بیماری ها به صورت موضعی و خوراکی داشته است. لذا به دلیل کمیاب بوده آن نیز بدست آوردن آن کمی سخت تر از دیگر چربی ها است و به دلیل ارگانیک بودن آن نیز طرفداران زیادی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما