فروشگاه توزیع روغن الاغ خالص

دردهای رماتیسمی و سیاتیکی از جمله دردهای مزمنی هستند که بیمار به طور مرتب با آنها درگیر است و از آن رنج می برد. روغن های مختلفی برای تسکین این دردها در بازار وجود دارد. یکی از این موارد روغن الاغ خالص است که تاثیر قابل توجهی به خصوص در زمینه تسکین این نوع دردها دارد. فروشگاه توزیع روغن الاغ ان محصول را با قیمت مناسب و تضمین کیفیت به بازار ارائه کرده است و خریداران خرد و عمده می توان در تماس با مسئول فروش فروشگاه به راحتی آن را سفارش داده و دریافت کنند.فروشگاه توزیع روغن الاغ خالص

عوامل موثر بر کیفیت روغن الاغ

عوامل موثر بر کیفیت روغن الاغ

روغن الاغ همانند روغن مار در بازار بسیار کمیاب است زیرا فرآیند روغن گیری از این حیوان بسیار مشکل بوده و در موارد محدود انجام می شود. عوامل بسیار زیادی در کیفیت این محصول تاثیرگذار هستند که بیشتر آنها مربوط به نحوه تهیه این محصول و فرآیند فرآوری آن می باشد.

در تهیه این محصول حتما باید از چربی الاغ تازه ذبح شده استفاده شود و چنانچه حتی یک روز از زمان ذبح الاغ گذشته باشد دیگر چربی به راحتی از گوشت و پوست حیوان جدا نشده و در صورت جدا شدن کیفیت لازم را ندارد. این محصول باید فاقد هر گونه گوشت یا پوست الاغ باشد تا محصولی خالص به دست آید.

میزان حرارت اعمال شده به چربی الاغ حین ذوب کردن آن از دیگر عوامل موثر بر کیفیت آن است. حرارت های کم عملا فرآیند روغن گیری را بسیار طولانی می کند و طی این مدت ممکن است کیفیت روغن از بین برود و اعمال حرارت زیاد هم می تواند باعث از بین رفتن و سوختن ترکیبات موثر موجود در روغن شود بنابراین نوع و میزان حرارت از اهمیت بالایی برخوردار است.

افزودن برخی ترکیبات حین فرآیند روغن گیری به آن می تواند در کیفیت این محصول تاثیر گذار باشد به عنوان مثال اضافه کردن روغن آرگان یا روغن درخت چای می توان باعث ضدعفونی شدن این روغن و افزایش کیفیت آن گردد.

فروشنده عمده روغن الاغ خالص

فروشنده عمده روغن الاغ خالص روغن الاغ خالص در بازار بسیار کمیاب است و بنابراین دسترسی به آن بسیار مشکل است. فروشنده عمده روغن الاغ خالص می تواند این روغن حیوانی خالص و با کیفیت را در اختیار خریداران این محصول قرار دهد و خریداران می توانند در هر جای ایران که سکونت دارند نسبت به سفارش و تهیه این محصول از فروشنده آن اقدام کنند.

علاوه بر این خریداران می توانند به وب سایت فروشگاهی فروشنده روغن الاغ مراجعه و اطلاعات تکمیلی و اضافی در مورد مشخصات و نحوه مصرف این روغن را به دست آورند و در نهایت از طریق وب سایت و به صورت آنلاین سفارش خود را اعلام کنند تا در حجم های مشخص برای آنها ارسال گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما