صادرکنندگان شیر الاغ عمده

شیر الاغ به عنوان یکی از پر خاصیت ترین شیر ها به حساب می‌ آید. از همین جهت علاوه بر داخل کشور متقاضیان بسیاری را در کشور های خارجی به ویژه کشور هایی مانند ایتالیا و استرالیا به خود اختصاص می‌ دهد. به دنبال این موضوع در ایران این شیر در حجم بالا به تولید می‌ رسد. چرا که بسیاری از استان های ایران به دام‌ داری فعالیت دارند و به همین جهت شیر الاغ عمده در ایران به وفور یافت می‌ شود. صادرکنندگان شیر الاغ سعی دارند این محصول را با کیفیت بالا و نازل ترین قیمت به کشور های خارجی صادر کنند.

صادرکنندگان شیر الاغ عمده

خواص شیر الاغ با کیفیت چیست؟

خواص شیر الاغ با کیفیت چیست؟ شیر الاغ یکی از انواع محصولات لبنی است که خاصیت درمانی و دارویی بسیار زیادی دارد. این شیر نسبت به شیر گاوی و گوسفندی خاصیت ضد باکتری آن بیشتر است و به همین جهت پزشکان طب سنتی برای درمان بسیاری از بیماری‌ ها پیشگیری از آن ها، مصرف شیر الاغ را به افراد توصیه می‌ کنند.

تحقیقات اخیر دانشمندان و پزشکان نشان می‌ دهد که شیر الاغ نیز خاصیت پاک کنندگی و جوان کنندگی پوست را دارد. لذا از این شیر نیز برای جوان سازی و شفافیت پوست استفاده های بسیاری می شود.

در ساختار شیر الاغ به میزان قابل توجهی کلسیم و امگا ۳ وجود دارد که این عناصر در ساختار شیر الاغ موجب می‌ شوند تا این محصول برای درمان بیماری‌ های قلبی و حفظ سلامت قلب موثر واقع شود.

جالب است بدانید که نوشیدن یک لیوان شیر الاغ موثر ترین راه برای رفع بی خوابی و تجربه خوابی راحت به حساب می‌ آید. چرا که عناصر موجود در این شیر خاصیت آرام بخشی دارند تا جایی که نیز از آن برای تسکین دندان‌ درد استفاده می‌ شود. با قرقره کردن شیر الاغ درد دندان کاملاً تسکین می یابد.

شیر الاغ نیز در درمان مسمومیت‌ های غذایی و دارویی بسیار موثر واقع می‌ شود و به رفع اسهال خونی کمک شایانی می کند.

جدیدترین قیمت شیر الاغ عمده

جدیدترین قیمت شیر الاغ عمده شیر الاغ در کشور هایی مانند ایتالیا و استرالیا به عنوان گران قیمت ترین شیر شناخته می شود. چرا که این شیر خواص و فواید بسیار زیادی دارد. جدیدترین قیمت شیر الاغ به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از این عوامل، نحوه توزیع آن در بازار می باشد. به طور مثال شیر هایی که به صورت عمده در اختیار متقاضیان قرار می‌ گیرند قیمت آن ها نسبت به نمونه های بسته بندی شده و جزئی این محصولی مناسب تر است.

میزان خلوص و غلظت شیر الاغ نیز از دیگر فاکتور هایی است که قیمت عمده این محصول را به شدت تحت تاثیر قرار می‌ دهد. هر چقدر شیر الاغ غلظت بیشتری داشته باشد و کیفیت آن بالا تر باشد، طبیعتاً قیمت آن افزایش پیدا می‌ کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما