صادرات شیر الاغ کیلویی

صادرات شیر الاغ کیلویی به صورت مختلف با بسته بندی تخصصی و درجه یک به کشور های مختلف صادر می شود. صادرات این محصول بیشتر به کشور های اروپایی، آسیای مرکزی، ترکیه، عربستان و روسیه انجام می شود، این امر به رونق اقتصادی کشور و ارز آوری کشور کمک فراروانی کرده است.

صادرات شیر الاغ کیلویی

عوامل موثر بر کیفیت شیر الاغ

عوامل موثر بر کیفیت شیر الاغ غلظت، رنگ و تازگی آن بر روی میزان کیفیت آن تاثیرگذار می باشد، شیر الاغ برای بدن بسیار مفید است و به دلیل داشتن خاصیت ضد باکتری برای درمان بیماری عفونی بسیار موثر بوده است. به دلیل داشتن امگا۳ و امگا۶ برای تقویت حافظه و زیبای پوست بسیار مفید و استفاده از ماسک آن برای پاکسازی پوست و جوانی پوست مفید است. مملو از منیزیم، فسفر و پتاسیم می باشد همین امر باعث شده به ارزش غذایی آن افزوده شود. از این محصول در ایران بیشتری برای جوانسازی و زیبایی پوست استفاده می شود. برخی از خواص آن عبارتند از:

  • رفع و درمان کننده بی خوابی: خوردن آن بر روی بهبود کیفیت خواب و عمق بسیار تاثیر مثبتی می گذارد
  • درمان کننده خون دماغ: چکاندن چند قطر از آن درون بینی از خون ریزی بینی جلوگیری می کند.
  • تسکین دهنده دندان درد: علاوه بر تسکین درد دهان برای تقویت  و استحکام دندان ها مفید است
  • درمان اسهال و مسمویت: خوردن آن معده و روده ها را پاکسازی می کند و افرادی که با خوردن دارو شیمیایی دچار مسمویت شده اند بسیار مفید است.
  • درمان سوزش چشم در اثر برق زدگی: استفاده از آن برای افرادی که دچار سپزش چشم و برق زدگی شده اند بسیار مفید بوده و باعث رفع این بیماری می شود.
  • بیشتر بخوانید: لبنیات گوسفندی

 

خرید مستقیم شیر الاغ کیلویی

خرید مستقیم شیر الاغ کیلویی خرید مستقیم شیر الاغ کیلویی از سایت های اینترنتی انجام می شود، امروزه فعالیت در سایت های اینترنتی به منظور فروش انواع محصولات موضوعی بسیار مهم است. زیرا می توان محصولات متنوع را راهی بازار نموده و خریداران عمده آنها را تهیه کنند. از این رو امروزه عرضه کننده ها قیمت مشخصی از تولیدات خود را بی واسطه و به صورت مستقیم اعلام نموده و فروش بهتری را فراهم می کنند.

در راستای عرضه انواع شیر الاغ و تولیدات مربوط به آن بهره گیری از سایت های اینترنتی مهم و مورد نوجه بوده است.  به همین دلیل است که امروزه شرکت های بزرگ محصولات متنوع ای را در بازار ایران عرضه می دارند. این محصول یکی از این تولیدات بوده که از سوی خریداران سراسر ایران مورد توجه است.

همانطور که می دانید سایت ها بدون محدودیت در سراسر کشور دسترسی خوبی دارند. به این ترتیب خریداران عمده نیاز خود را به صورت اینترنتی مشخص نموده و این محصول با قیمت ارزان را تهیه خواهند کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما