صادرات بهترین عنبر نسارا بسته ۱۰ عددی

صادرات بهترین عنبر نسارا بسته ۱۰ عددی برای کشورهای هدف آماده فروش هستند. این محصول را به صورت عمده خریداری نمایید تا علاوه بر خرید با قیمت پایین‌تر از مزایایی همچون اصالت و کیفیت بالا بهره مند گردید.

 

صادرات بهترین عنبر نسارا بسته 10 عددی

خواص عنبر نسارا در طب سنتی

خواص عنبر نسارا در طب سنتی در طب سنتی ایران مدت هاست که از دود عنبر نسارا حاصل از سوزاندن کودهای الاغ ماده برای درمان زخم های التهابی و عفونت گوش میانی و خارجی استفاده می ‌شود و هیچ عارضه جانبی قابل توجهی ندارد.

دود آنبارنسا بهبود زخم را افزایش می‌دهد. از رشد سلول های سرطانی جلوگیری می‌کند و دارای خواص ضد میکروبی است. همچنین عنبر نسارا همراه با پروپیلن گلیکول در مقدارهای ۱/۶۴، ۱/۱۲۸ و ۱/۲۵۶ غیر سمی است.

مواد تشکیل دهنده دود عنبر نسارا عمدتا دارای اثرات ضد باکتریایی، ضد التهابی و مهار رشد بر روی سلولهای سرطانی هستند.

با توجه به عوارض جانبی بیشمار داروهای مصنوعی و پیشرفت های داروی مصنوعی در سال های اخیر، طب سنتی و داروهای گیاهی مورد توجه قرار گرفته و به پزشکی مدرن و دندانپزشکی راه پیدا کرده‌اند.

محققان در جستجوی داروهای طبیعی با عوارض جانبی کمتری هستند. طب سنتی ایران از این نظر دارای اطلاعات ارزشمندی است.

در طب سنتی ایران مدت هاست که از دود آنبارنسا حاصل از سوزاندن کودهای الاغ ماده که در بهار جمع آوری شده است، برای درمان زخم های التهابی دهان مانند زخم های آفتی و سایر بیماری های التهابی مانند عفونت گوش میانی و خارجی استفاده می.شود و هیچ عارضه جانبی قابل توجهی ندارد.

ابن سینا از دود عنبر نسارا برای عفونت های واژن و کاهش مدت زمان قاعدگی و خونریزی ناشی از پوسیدگی استفاده می‌کرد.

شواهد نشان می‌دهد که استفاده از دود گیاهان دارویی برای درمان بیماری ها نه تنها در ایران، بلکه در بیش از ۵۰ کشور نیز معمول است.

برترین فروشندگان عنبر نسارا بسته ۱۰ عددی

برترین فروشندگان عنبر نسارا بسته 10 عددی بر اساس نتایج مطالعه در مورد خواص ضد میکروبی انواع دودهای پزشکی، مانند دود حاصل از سوختن محصولات حیوانی و گیاهان دارویی، استفاده از این نوع ماده دارویی پیشنهاد می شود.

از این رو برترین فروشندگان عنبر نسارا عمده اقدام به عرضه این محصول برای خریداران عمده می‌کنند. برای خرید کافی است تماس بگیرید.

مقاومت به دارو یکی از اصلی ترین مشکلات در درمان عفونت ها است و کنار آمدن با این پدیده و استفاده از جایگزین های طبیعی بسیار مهم است.

استفاده از دود با خاصیت دارویی در معالجه بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های میکروبی و عفونت ها در ایران ، ترکیه و مالزی از مدت ها قبل رواج داشته است. در میان همه آنها، دود ناشی از عنبر نسارابار-نسارا و اسفند مشهورتر است.

با توجه به اثرات ضد میکروبی دود عنبر نیارا بر روی میکروب های بسیار مقاوم مانند استافیلوکوکوس اورئوس و سودوموناس آئروژینوزا، که حساسیت کمتری به دارو دارند، ارزش دارویی این محصول تعیین می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما