شرکت واردات عنبر نساء عمده

شرکت واردات عنبر نساء عمده تواسته بازار پر فروشی را نصیب خود کند چون از این ماده بی ظاهر بی ارزش نه تنها در ایران بلکه در ۵۰ کشور جهان هم استفاده می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

عنبر نساء همان مدفوع یا به اصطلاع پشگل الاغ ماده می شد که تحقیقات و آزمایش های مختلف نشان می دهد که استفاده از دود آن می تواند بسیاری از بیماری های عفونی و ویروسی را از بین ببرد.

شرکت واردات عنبر نساء عمده

معرفی بهترین عنبر نساء

معرفی بهترین عنبر نساء
بهترین عنبر نساء باید سالم باشد یعنی به صورت خرده شده نباشد و از سرگین الاغ ماده بدست آماده باشد و فاقد از آلودگی مانند و گرد و خاک و… باشد این ماده در فصل بهار جمع آوری می شود. از این ماده نه تنها به عنوان کود حیوانی استفاده می کنند بلکه با سوزاندن و ایجاد دود آن برای درمان بسیاری از بیماری های عفونی جلوگیری می کنند که ما در زیر خلاصه وار آن ها را شرح می دهیم:

  • شما می توانید هر چند وقت یکبار مانند اسفند آن را داخل منزل خود دود کنید علی الخصوص در روز های سرد زمستان چون این کار باعث می شود ویروس های سرماخوردگی، آنفولانزا و… از بین برود.
  • استنشاق دود عنبر نساء می تواند سینوزیت های حاد، مزمن و سرماخوردگی را درمان کند. علاوه بر این دود آن می تواند به درمان زخم ها و تاول ها کمک فراوانی کند.
  • برای درمان خون دماغ می توانید عنبر نساء را با سرکه ترکیب نمایید و به روی پیشانی خود بگذارید.
  • برای درمان عفونت های واژینال مفید است و باعث کاهش خون ریزی قاعدگی خانم ها می شود و دوران قاعدگی را کم می کند.
  • عصاره خشک آن را با سرکه می توانید استنشاق کنید و برای درمان صرع از آن استفاده نمایید.
  • به درمان زخم های عفونی و غیر عفونی کمک فراوانی می نماید.

سفارش عنبر نساء عمده

سفارش عنبر نساء عمده

سفارش عنبر نساء عمده نه تنها توسط مشتریان داخلی بلکه توسط بسیاری از مشتریان خارجی هم انجام می شود چون با پیشرفت و آزمایشات مختلفی که این روی ماده انجام شده نشان می دهد که به طور شگفت انگیزی می تواند میکروب ها و عفونت ها را از بین ببرد.

تحقیقات انجام شده نشان می دهد که عنبر نساء دارای ترکیباتی مانند آکونیتین، استیک اسید، دی متیل آمین، بتاکاروتن، آنتی باکتریال، آنتی اکسیدانی، ضد التهابی و ضد قارچی می باشد و همین باعث شده سفارش خرید آن افزایش یابد.

علاوه بر این ها برای درمان روماتیسم، نورالرژی، اختلالات پوستی و خونریزهای خارجی و مویرگی فوق العاده می باشد و همچنین دود آن می تواند باکتری های دهان را از بین ببرد چون همانند دهان شویه کلرهگزیدین عمل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما