شرکت فروش عنبر نسا اصل

شرکت فروش عنبر نسا اصل این محصول را با کیفیتی مرغوب به شکل کیلویی و عمده با قیمت درب کارخانه وارد بازار می کند.این محصول خواص ضد عفونی دارد و برای درمان برخی از امراض نافع است و مجرب و افراد با علم به ویژگی آن تمایل به خرید آن پیدا می کنند.

شرکت فروش عنبر نسا اصل

تشخیص عنبر نسا اصل از تقلبی

تشخیص عنبر نسا اصل از تقلبی قطعا کم و بیش شما مخاطبان گرامی با محصول عنبر نسا آشنایی دارید اما برای آن دسته از افرادی که شاید تا الان حتی به گوششان نخورده باشد عارضم که طبق عقیده عوام  عنبر نسا که پشکل الاغ ماده به شمار می آید با سوزاندن آن دودی حاصل می شود که برای رفع میکروب و هر گونه عفونت نافع است. هرچند که این مسئله پایه و اساس علمی ندارد. منتهی بی تاثیر هم نیست برای مواقعی در منزل می شود آن را مانند دانه اسپند دود داد.

افراد مبتلا به سینوزیت و سرماخوردگی در صورت تمایل می توانند با استنشاق بوی این محصول و فرستادن آن به داخل ریه ها خود را به نوعی درمان کنند. افراد مبتلا به حساسیت و خارش های شدید پوستی که بسیار آزار دهنده است نیز می نوانند از این طریق اقدام به کاهش ناراحتی های خود نمایند. البته این نکته را مد نظر داشته باشید که بیش از حد دود دادن در فضاهای بسته نتیجه بالعکس می دهد بنابراین میزان دود باید بسیار کم باشد. مدفوع الاغ ماده حالتی کشیده تر دارد اما مدفوع الاغ نر گرده اما متاسفانه در مراکز عطاری مخصوصا آن را به صورت ترکیبی می فروشند.

پخش عمده عنبر نسا اصل

پخش عمده عنبر نسا اصل پخش عمده عنبر نسا اصل را به شکل عمده و مستقیم در اختیار مشتریان قرار می دهد و قیمت کلی با حذف واسطه ها در بازار امکان خرید بیشتر و مرغوب تری را برای مشتریان فراهم می نماید و سود دهی خوب و فروش قابل توجهی را برای تولید کنندگان ایجاد می کند. شرکت های بازرگانی این محصول را به صورت کلی و جزئی در معرض فروش قرار می دهند.

ماندگاری بسیار بالایی که این محصول برای حداقل مدت پنج سال که دارد توجه بسیاری از مشتریان را کم و بیش به خود معطوف نموده است و اصولا خریداران با علم و آگاهی از خاصیت این محصول اقدام به خرید عمده و مستقیم آن می نمایند چون به لحاظ صرفه اقتصادی و مدیریت زمان و هزینه ها این روش کاملا معقولانه است. شرکت عنبر نسا را با ذکر ویژگی هایی که دارد از طریق برچسب روی محصول نصب نموده و با بسته بندی مناسب آن را در اختیار بازار و خریداران قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما