سفارش پنیر الاغ کیلویی

پنیر ها از جمله لبنیات مهمی به شمار می آیند که از دام های مختلفی قابلیت تولید داشته و بهترین و پر خاصیت ترین نوع آن پنیر الاغ می باشد که به شکل خالص از شیر آن تهیه گشته است.

سفارش پنیر الاغ کیلویی از طریق لبنیاتی آنلاین ما امکان پذیر بوده و تنها لازم است که میزان آن توسط مشتری ها ثبت گردد تا متناسب با آن بسته بندی شروع شده و به مقصد راهی گردد.

 

سفارش پنیر الاغ کیلویی

بهترین پنیر الاغ کیلویی

بهترین پنیر الاغ کیلویی پنیر الاغ جزو بهترین پنیر های تولید شده می باشد به طوری که گفته شده در صورت مصرف آن می توان از بسیاری امراض دور مانده و برخی مشکلات بدن نیز درمان گردد.

  • در حال حاضر بهترین پنیر الاغ دارای رنگ سفیدی بوده و در ظاهر شبیه پنیر لیقوان است اما میزان سوراخ های موجود در پنیر زیاد تر است.
  • هر چه پنیر الاغ سوراخ های بیش تری داشته باشد، می توان گفت که بهترین پنیر به حساب می آید چرا که نشان می دهد در نتیجه تخمیر باکتری های همزیست تهیه شده و کاملا ارگانیک و سالم است.
  • می توان آن را روزانه به اندازه یک قوطی کبریت مصرف کرد و با توجه به این که نمک کمتری دارد، مصرف آن حتی برای افراد مبتلا به فشار خون بالا نیز توصیه شده است.
  • با توجه به این که این پنیر چهار برابر شیر گاو کلسیم دارد می تواند سبب حفظ سلامت استخوان ها شود، به طوری که روزانه حجم بالا و مورد نیاز بدن به کلسیم وارد آن می شود و در استخوان ها رسوب می کند تا به این طریق استحکام و مقاومت آن افزایش پیدا کند.
  • بیشتر بخوانید: لبنیات گوسفندی و گاوی

 

مرکز عرضه پنیر الاغ کیلویی

مرکز عرضه پنیر الاغ کیلویی مرکز عرضه پنیر کیلویی الاغ، پنیر های الاغ تهیه شده با شیر خالص را به صورت کاملا تازه درون ظروف مخصوص به همراه آب پنیر پلمپ می کنند و معمولا به منظور رعایت بهداشت در عرضه آن، تلاش بر این است که به شکل آزاد و بدون پلمپ عرضه نگردد.

نوع کیلویی آن ها درون قوطی های حلبی بسته بندی می شود و در این قوطی ها می توان پنیر ها را در ده کیلو هم بسته بندی کرده و سپس عرضه نمود.

از آن جایی که تولید و عرضه از یک مرکز انجام می شود، به راحتی می توان این نوع پنیر ها را به شیوه ای مستقیم و بی واسطه تهیه نموده و پس از آن هم هزینه کمتری نسبت به مراکز فروش دیگر پرداخت کرد.

تخفیف های ویژه این مرکز عرضه هم زیاد بوده و به همین دلیل است که بسیاری سعی می کنند در مقدار عمده از آن تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما