سفارش صابون سنتی شیر الاغ

صابون ها بخش عمده ای شوینده ها را تشکیل می دهند که می توانند از مواد مختلفی تهیه گردند و یکی از با کیفیت ترین و پر خاصیت ترین آن ها، صابون سنتی شیر الاغ است.سفارش صابون شیر الاغ سنتی از طریق کارگاه تولیدی آن می تواند انجام شود و از آن جایی که تولید انبوه آن آغاز شده می توان در مقدار های کیلویی هم از این صابون ها سفارش داد.

سفارش صابون سنتی شیر الاغ

ویژگی های صابون سنتی شیر الاغ

ویژگی های صابون سنتی شیر الاغ صابون سنتی شیر الاغ دارای ویژگی های و تاثیرات منحصر به فردی است که در ادامه به آن ها اشاره ای خواهیم داشت؛

  • از جمله ویژگی های منحصر به فرد آن این است که می توان برای طیف مختلفی از مشکلات پوستی مفید باشد و استفاده از آن سبب کاهش جوش و آکنه شود.
  • این صابون های سنتی می توانند به راحتی چربی پوست را کنترل کنند و مهم ترین دلیل آن هم داشتن ویژگی خنثی کننده مواد اسیدی است.
  • در درمان پیری پوست بسیار موثر است چرا که ویژگی مهم و بارز آن داشتن برخی مواد کمک کننده به پوست جهت افزایش کلاژن سازی و سفت شدن پوست است.
  • استفاده از آن باعث خواهد شد که زخم های ایجاد شده سطحی به سرعت ناپدید شوند چرا که پوست آن قسمت آسیب دیده را وادار به ترمیم می کند.
  • گفتنی است که از این صابون های سنتی علاوه بر پوست می توان برای مو های سر هم استفاده کرد به طوری که طبق تحقیقات صورت گرفته به منظور درمان شوره سر و کاهش چربی کف سر بسیار موثر عمل می کند.
  • از دیگر ویژگی های آن است که به دلیل طبیعی و سالم بودن به هیچ وجه سبب ایجاد حساسیت و یا عوارض پوستی نمی شود.

قیمت صابون سنتی شیر الاغ

قیمت صابون سنتی شیر الاغ قیمت صابون سنتی شیر الاغ با توجه به این که از شیر صد درصد خالص الاغ تهیه می شود ممکن است که نسبت به سایر صابون ها اندکی بالاتر باشد اما با توجه به کیفیتی که دارد کاملا متناسب است.از طرفی تاثیرات و ویژگی هایی که استفاده از این صابون به دنبال خواهد داشت بسیار زیاد بوده و به این ترتیب به قیمت ارائه شده می ارزد.البته می توان با خرید های عمده و کیلویی تا حدودی قیمت آن را پایین آورد و از تخفیف های ویژه این مجموعه خرید استفاده نمود.

این تخفیف ها همچنین شامل ارسال رایگان برای خریداران عمده می باشد که در این صورت هزینه دریافتی تنها مربوط به خود محصول بوده و بابت ارسال هزینه ای دریافت نخواهد شد.جهت تهیه آن از این بازار تولید و پخش می توان صابون های مورد نظر خود را تهیه نمود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما