خرید تضمینی پی الاغ اصل

عنبر نسارا پی الاغ است که آن را بیش تر از همه در فصل بهار جمع آوری می کنند و خاصیت دارویی بسیار زیادی دارد که به آن‌ ها خواهیم پرداخت.

در حال حاضر پی الاغ اصل در بسیاری  در شهرهایی که صنعت دامپروری فعالی دارند، ارائه می‌ شود و افراد می‌ توانند از آن استفاده داشته باشند. خرید تضمینی پی الاغ نیز امکان پذیر است و در این زمینه فروشندگان بسیاری فعالیت دارند که پی الاغ اصل را به شما ارائه می دهند.

خرید تضمینی پی الاغ اصل

نحوه تشخیص پی الاغ اصل

نحوه تشخیص پی الاغ اصل  الاغ بهترین دارو برای خشک کردن زخم های عمیق ناشی از جراحت و سوختگی می باشد و برای درمان عفونت های داخلی و خارجی گوشت و درمان زخم های دهان بسیار مناسب است. 

 عنبر نسارا به شکل دودی استفاده می شود که می‌ تواند بهترین گزینه برای درمان و رفع سینوزیت های مزمن و عفونت واژینال باشد.

در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مواد تشکیل دهنده عنبر نسارا مورد آزمایش قرار قرار گرفت و با استفاده از روش کروماتوگرافی و دستگاه GC-MS مواد تشکیل دهنده آن از یکدیگر جدا شدند. مواد تشکیل دهنده عنبر نسارا اصل شامل: هگزان، استیک اسید، آکونیتین، بتا کاروتن، دی متیل آمین بوده است که عمدتا شامل خواص آنتی اکسیدانی، آنتی باکتریال، ضد قارچ و ضد التهابی هستند.

از طرفی برخی از اجزای موجود در پی الاغ خاصیت از بین برندگی روماتیسم و خونریزی های مویرگی را دارد. بنابراین پی الاغ دارویی منحصر به فرد برای رفع مشکلات موضعی خارجی است.

از دود عنبر نسارا به عنوان دهانشویه نیز استفاده شده است که نشان می‌ دهد خواص ضد میکروبی و ضد باکتریایی دود آن بسیار بالا بوده و موجب مهار شدن رشد میکروب ها و باکتریهای خاصی می شود، بنابراین دقیقاً مانند دهانشویه کلرهگزیدین می‌ تواند باکتری‌ های دهان را از بین ببرد.

اما عنبر نسارا می‌ تواند زمان پریودی را کوتاه تر نماید و در نتیجه مشکلات ناشی از آن را هم رفع می کند. همچنین به درمان تارهای صوتی می‌پردازد و درمان کننده سینوزیت می باشد. بند آورنده خون دماغ هم است و می تواند زخم های چروکین موجود در سطح پوست را از بین ببرد. برای درمان بواسیر استفاده از آن توصیه می شود و می تواند مانع از پوسیدگی‌ های دندانی شود.

میزان صادرات پی الاغ اصل

میزان صادرات پی الاغ اصل به دلیل صنعت دامپروری خوب ایران، میزان صادرات پی الاغ هم بسیار بالاست و بازرگانان بسیاری در این زمینه فعالیت دارند که پی الاغ را به بازارهای جهانی صادر می کنند. آن‌ ها می توانند از این راه سود آوری خوبی داشته باشند و در پویایی اقتصاد ایران بسیار موثرند.

از طرفی بازرگان بسیاری هستند که به صورت عمده این سری از محصولات را به فروش می رسانند. خرید عمده برای افراد به صرفه تر است، چرا که در این صورت افراد مستقیما با تولید کننده آن معامله خود را انجام داده اند و دست واسطه را از معامله حذف کرده اند.

اما علاوه بر صادرات پی الاغ، فرآورده های دیگر الاغ همچون؛ دوغ، شیر و پنیر الاغ هم به صادرات م ی‌رسد و کشورهای بسیاری از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز تمایل به خرید این نمونه از محصولات ایرانی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما