تولید کنندگان پنیر شیر الاغ

پنیر شیر الاغ یکی از محبوب ترین نوع لبنیات در بین افراد می باشد که از طعم بسیار عالی و خوشمزه برخوردار است و همچنین دارای خواص و فواید زیادی برای سلامتی می باشد که مورد پسند بسیاری از افراد برای مصرف خوراکی به ویژه در وعده صبحانه قرار گرفته است، برای خرید پنیر الاغ تازه و باکیفیت به صورت بهداشتی می توانید از مجموعه ما که جزء برترین تولیدکنندگان پنیر الاغ در سطح کشور می باشد، بهره مند گردید.

تولید کنندگان پنیر شیر الاغ

مراحل تولید پنیر از شیر الاغ

مراحل تولید پنیر از شیر الاغ شیر و لبنیات به عنوان یکی مواد غذایی ضروری برای بدن می باشد که با دارا بودن انواع ویتامین ها و پروتئین ها به بهبود سلامتی کمک می کند زیرا با استفاده از شیر طبیعی حیوانات تولید می گردد و فاقد هر گونه ماده نگهدارنده و افزودنی می باشد که برای سلامتی بسیار مفید و موثر می باشد.

شیر و لبنیات دارای طیف وسیعی از انواع مختلف همچون شیر گاو، شیر گوسفند، شیر الاغ و.. می باشد که هر کدام دارای طعم و خواص مختص خود می باشند.شیر الاغ یکی از گران ترین نوع شیر در بازار به شمار می رود که از طعم عالی و خواص فوق العاده برای سلامتی برخوردار است البته که جزء شیرهای کمیاب محسوب می شود.

از شیر الاغ همانند سایر شیرها، انواع لبنیات همچون پنیر، ماست، کره و.. تولید و تهیه می گردد که پنیر جزء رایج ترین و محبوب ترین نوع لبنیات شیر الاغ به شمار می رود که در ادامه مبحث با فرآیند تولید این محصول آشنا میگردیم.

فرآیند تولید پنیر الاغ:

در وعده صبح پس از طلوع خورشید شیر الاغ توسط دامدار دوشیده می شود و به کارخانه های مربوطه انتقال داده می شود و پس از قرار گیری در قالب های مخصوص گردی که مخصوص اضافه کردن به شیر الاغ است تا به پنیر تبدیل شود، اضافه می شود و پس از چند ساعت که شیر مانند ماست سفت شد در قالب هایی ریخته می شود که آب اضافی خارج شود و پنیر به صورت سفت شود و از هم پاشیده نشودو پساز انجام این مراجل در قالب هایی مخصوص قرار می گیرد و به صورت پلمپ به بازار عرضه می گردد.

عرضه مستقیم پنیر شیر الاغ

عرضه مستقیم پنیر شیر الاغ با توجه به خواص فوق العاده و طعم عالی پنیر الاغ، هر روزه خرید این محصول از سوی افراد در حال افزایش است که سبب شده تا تولیدکنندگان به تولید بیشتر محصول بپردازند و به بازار فروش عرضه نمایند.برای خرید بهترین پنیر الاغ با عالی ترین سطح درجه از کیفیت به همراه طعم عالی می توانید از مجموعه ما که به عرضه پنیر شیر الاغ با قیمت مناسب پرداخته است، بهره مند گردید و محصولی ارگانیک و استاندارد را خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما