تولید عمده صابون شیر الاغ

در سال های اخیر فرآورده های زیادی از شیر الاغ به دست می آید که یکی از آنها صابون می باشد. صابون شیر الاغ از خاص ترین محصولات بوده که به طور طبیعی تولید شده است. افرادی که مشکلات پوستی داشته یا پوست حساسی دارند، می توانند از این نوع صابون برای برطرف شدن مشکل استفاده نمایند. صابون الاغ برای تمیز کردن پوست و محافظت از آن در برابر ویروس ها و باکتری ها نیز استفاده می شود که شرکت های تولیدی آنها را در اندازه های مختلفی تولید کرده اند.

تولید عمده صابون شیر الاغ

ترکیبات صابون شیر الاغ

ترکیبات صابون شیر الاغ صابون های موجود در بازار، برخی به صورت گیاهی و برخی نیز به صورت شیمیایی تولید شده اند که هر کدام از آنها مزایا و معایبی دارند. یکی از ترکیبات مهم در این صابون (لاکتیک) بوده که نقش مهمی در تمیز نگه داشتن پوست دارد. در ادامه مبحث به مهم ترین خواص اینگونه شیر خواهیم پرداخت.

صابون تولید شده با شیر الاغ چه خواصی دارد؟

  • درخشان کردن پوست
  • تامین رطوبت پوست
  • از بین بزنده سلول های مرده موجود بر روی پوست
  • باز کردن منافذ پوستی
  • از بین برنده جوش و اگزما

برای بهره مندی از تمامی خواص این نوع شیر بهتر است که در طول هفته چندین مرتبه و به صورت مرتب از آن استفاده کرده تا خواص آن را مشاهده نمایید. علاوه بر خاصیت های ذکر شده، این دست از صابون ها برای آفتاب سوختگی نیز مناسب بوده و با مصرف مداوم آن، چین و چروک ها نیز بطور چشم گیری کاهش پیدا می کنند. آبله مرغان و آکنه نیز از مشکلات و بیماری هایی پوستی هستند که پزشک طب سنتی ممکن است این نوع صابون را تجویز نماید.

پخش مستقیم صابون شیر الاغ

پخش مستقیم صابون شیر الاغ تولید صابون شیر الاغ در کشورمان نیز صورت می گیرد که شرکت های تولیدی برای جلب رضایت مصرف کنندگان، آنها را در بسته های بهداشتی ارائه می کنند. فروشگاه های آنلاین ما وظیفه پخش صابون شیر الاغ را بر عهده گرفته اند که شما می توانید با روش عمده نیز اقدام به خرید این نوع صابون نمایید.

پس از خرید این محصولات سعی کنید آنها را با روش درستی استفاده کرده تا اثربخشی آن را تجربه نمایید. صحیح ترین روش برای مصرف صابون های شیر الاغ، مرطوب کردن پوست و صابون بوده که پس از آن می توانید بر روی پوست مالش داده و آبکش نمایید. بیشترین حد استفاده از صابون الاغ، دو بار در روز بوده که برای درمان بیماری های پوستی باید مطابق با دستور پزشک استفاده نمایید. در هنگام استفاده سعی کنید از مالیدن به اطراف چشم خودداری کرده که در صورت بروز این مشکل سریعا باید محل را شستشو دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما