توزیع کنندگان شیر الاغ لیتری

شیر الاغ لیتری از نمونه شیرهای خوراکی پرمصرف و پرخاصیتی بوده که همواره از میزان تقاضای بالایی برخوردار می باشد. از این رو توزیع کنندگان شیر الاغ لیتری به منظور برابری عرضه و تقاضای این محصول، باید آن را به صورت مستقیم و در سرتاسر کشور ارسال نمایند.

البته توزیع شیر الاغ لیتری باید در بهترین قیمت و کیفیت انجام گیرد. تا در این راستا عموم مردم، بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافه توانایی خرید این محصول را داشته باشند.

توزیع کنندگان شیر الاغ لیتری

شیر الاغ برای درمان اسهال

شیر الاغ برای درمان اسهال شیر الاغ از جمله شیرهای مفید و پرخاصیتی بوده که به دلیل خواص فراوان و طعم خوبی که داشته برای سلامت بدن انسان بسیار مفید می باشد.

به گونه ای که این نوع شیر سرشار از انواع ویتامین ها، پروتئین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها می باشد. از این رو با استفاده از شیر الاغ می توان در راستای درمان و پیشگیری از بیماری های زیادی اقدام نمود.

البته لازم به ذکر است که این نوع شیر خوراکی، در طب سنتی از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد. به گونه ای که از این نوع شیر می توان برای درمان اسهال استفاده نمود.

زیرا شیر الاغ سرشار از پروتئین هایی به نام لیزوزیوم و لاکتوفرین می باشد. به طوری که این دو نوع پروتئین خاصیت ضد میکروبی و ضد باکتریایی داشته و برای سلامت دستگاه گوارش بسیار مناسب می باشد. به گونه ای که این دو پروتئین در شیر سایر حیوانات نظیر گاو و گوسفند وجود نخواهد داشت. در ضمن پروتئین لیزوزیوم در برابر گرما مقاومت داشته و در نتیجه روده انسان حالت ضد میکروبی خود را از دست نمی دهد.

از این رو از شیر الاغ از زمان های قدیم برای درمان بیماری هایی نظیر اسهال خونی استفاده می نمایند. حتی از آن برای درمان مسمویت های غذایی و پاکسازی دستگاه گوارش استفاده نمود.

قیمت شیر الاغ لیتری

قیمت شیر الاغ لیتری شیر الاغ لیتری از نمونه مواد غذایی محبوب و پرخاصیتی بوده که از تنوع بالا و قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد. از این رو در این بخش به بررسی عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول خواهیم پرداخت.

  • بنابراین برای قیمت گذاری بر روی این محصول، باید به مواردی نظیر درجه خلوص شیر الاغ، نژاد الاغ، کیفیت شیر و نحوه تولید آن توجه ویژه نمود.
  • از سویی دیگر برای مشخص کردن قیمت شیر الاغ، باید مواردی نظیر شرکت تولید کننده، حجم و نوع بسته بندی و تاریخ تولید آن را در نظر گرفت.
  • البته لازم به ذکر است که قیمت شیر الاغ به عوامل مختلفی نظیر نحوه فروش محصول، نوسانات بازار شیر الاغ و سایر هزینه های جانبی بستگی خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما