توزیع بهترین پوست الاغ وارداتی

الاغ یکی از حیواناتی است که امروزه در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر به دلایل کارایی کم در حمل بار کمتر پرورش یافته و نگه داری می شود. اما در سال های اخیر واردات پوست این حیوان بیشتر شده است و شاهد افزایش فرآورده های به دست آمده از این حیوان به ویژه پوست آن هستیم. از پوست این حیوان ماده ای به دست می آید که بر اساس طب سنتی چینی برای جوان سازی پوست به کار می رود. توزیع بهترین پوست الاغ وارداتی با قیمت مناسب صورت می گیرد و می توان آن را به راحتی از فروشنده خریداری نمود.توزیع بهترین پوست الاغ وارداتی

مشخصات پوست الاغ با کیفیت چیست؟

مشخصات پوست الاغ با کیفیت چیست؟

یکی از ضخیم ترین انواع پوست ها را می توان به پوست الاغ نسبت داد. این حیوان دارای پوستی ضخیم است که از مقاومت بسیار بالایی نسبت به پارگی و فشار برخوردار است. پوست این حیوان کمتر جهت تولید انواع کفش یا لباس قرار می گیرد و این مساله مربوط به تعداد کم این حیوان در اکثر کشورها می باشد و از جهتی پرورش این حیوان برای تهیه چرم از آن از نظر اقتصادی به صرفه نمی باشد.

از جمله مشخصات پوست الاغ دارا بودن یک لایه ژلاتینی است که از آن در تهیه ترکیبی به نام ejiao استفاده می شود. این لایه دارای حال نسبتا جامد است و طی فرآوری و استخراج به شکل ژله در می آید. از این محصول به عنوان اکسیر جوانی در کشورهایی مانند چین یاد می شود و جهت به دست آوردن انواع محصولات آرایشی کاربرد دارد.

پوست الاغ با کیفیت به طور کامل از گوشت پاکسازی شده است و بنابراین فاقد بوی نامناسب ناشی از گندیدگی گوشت می باشد. این پوست فاقد لایه های چربی بوده و با استفاده از کاتر همه زواید اضافی این پوست حذف شده است. این پوست فاقد هر گونه پارگی یا سوراخ شدگی می باشد و موهای روس سطح پوست و چربی ها با استفاده از عملیات دباغی مناسب به طور کامل حذف شده است و محصولی خام و با کیفیت در اختیار خریدار قرار می گیرد.

فروشگاه معتبر پوست الاغ وارداتی

فروشگاه معتبر پوست الاغ وارداتی فروشگاه معتبر پوست الاغ جهت تامین نیاز به این نوع چرم در بازار ایران اقدام به واردات بهترین این محصول نموده است تا پوستی با کیفیت و مرغوب در اختیار خریداران قرار دهد.

برای سفارش این محصول و اطلاع از قیمت و سایر مشخصات این پوست می توان با مسئول فروش این فروشگاه تماس برقرار کرد و تعداد مورد نیاز را به وی اعلام نمود.

این پوست به صورت عمده به خریداران ارائه می شود . ارسال آن به سراسر ایران و در کوتاه ترین زمان ممکن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما