بازار صادرات عنبر نساء ایرانی

عنبر نسا به پشکل الاغ گفته می‌ شود که دارای فواید درمانی بسیار زیادی بوده و بسیاری از کشورهای مختلف با شناخت خواص و ویژگی ‌های این ماده آن را به کشور خود وارد می ‌کنند، بازار صادرات عنبر نساء ایرانی از رونق بسیار خوبی برخوردار است و با دارا بودن خواص درمانی، صادرات آن باعث شده تا سایر کشورهای مختلف نیز از فواید آن بهره‌ مند گردیده و از طرفی باعث افزایش تولید و پرورش بیشتر الااغ در کشور نیز می شود.

بازار صادرات عنبر نساء ایرانی

موارد استفاده از عنبر نساء مرغوب

موارد استفاده از عنبر نساء مرغوب

قطعاً بسیاری از شما نیز از پدربزرگ ها و یا مادربزرگان خود درباره خواص و فواید استفاده از عنبر نساء بسیار شنیده اید و اگر به علم و طب سنتی نیز آشنایی داشته و یا به کتاب آن مراجعه کرده باشید خواهید دید که به موارد مصرف و کاربردهای درمانی عنبر نسا نیز بسیار اشاره شده ‌است.

الاغ ماده که به‌ صورت ذاتی تمایل به مصرف گیاهان دارویی دارد سبب می ‌گردد تا مدفوع آن نیز با حفظ خواص گیاهان دارویی، برای درمان بسیاری از بیماری‌ ها مورد استفاده قرار گیرد که ما در این بخش از مقاله به موارد استفاده از عنبر نساء مرغوب اشاره خواهیم کرد.

  • عنبر نساء دارای خاصیت ضد باکتریایی و ضدعفونی بسیار قوی می‌ باشد به همین علت دود کردن آن در فضاهای بسته مانند محیط خانه باعث برطرف کردن انواع آلودگی ‌ها و بیماری ‌ها می ‌گردد و می‌ تواند فرد را از بروز برخی بیماری ‌ها از جمله سرماخوردگی در فصل سرد مصون دارد.
  • بیشتر بخوانید: قیمت کود ارگانیک ویتامینه

 

  • یکی دیگر از مواد مورد مصرف این نوع ماده برای درمان بواسیر می باشد، به گونه ‌ای که دود دادن این نقطه از بدن، می‌ تواند به درمان عفونت و یا بهبود جای زخم آن کمک نماید.
  • بسیاری از افرادی که دچار عفونت های واژن و یا دستگاه تناسلی می شوند، می تواند از دود عنبر نساء برای درمان و رفع عفونت های ناحیه ذکر شده استفاده نمایند.
  • از دیگر موارد استفاده از این ماده می ‌توان به درمان خارش، درمان تاول و بهبود جای زخم، بهبود جای سوختگی، قطع خون دماغ، درمان بیماری صرع، درمان عفونت‌ های مختلف مانند عفونت دندان، سر، عفونت ‌های مختلف و موارد دیگر اشاره کرد.

نرخ عمده عنبر نساء ایرانی

نرخ عمده عنبر نساء ایرانی

نرخ عمده عنبر نساء ایرانی با توجه به میزان عرضه و تقاضا، حجم سفارش، نحوه خرید، نوسانات بازار و غیره تعیین می‌ شود اما باید به این نکته توجه داشت که نرخ عمده این محصول با توجه به خرید تکی یا کیلویی آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه می‌ باشد و با قیمت بسیار کمتری به فروش می ‌رسد.

لذا متقاضیانی که قصد خرید عنبر نساء ایرانی را دارند می ‌توانند با تماس با کارشناس فروش مربوطه مشاوره‌ ها و راهنمایی ‌های لازم درخصوص نرخ خرید، حجم سفارش، نحوه خرید و زمان دریافت آن را استعلام نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما