استعلام قیمت روغن الاغ کیلویی با کیفیت

روغن الاغ یکی از انواع روغن می باشد که از چربی الاغ حاصل می گردد و خواص و فواید درمانی زیادی دارا می باشد. برای استعلام قیمت روغن الاغ کیلویی با کیفیت و خالص می توان به مراکز عرضه کننده این محصول به صورت حضوری مراجعه نمود و یا از طریق سایت های معتبر فروش به صورت اینترنتی می توان قیمت روغن الاغ کیلویی با کیفیت و مرغوب را استعلام نمود.

استعلام قیمت روغن الاغ کیلویی با کیفیت

خواص روغن الاغ با کیفیت چیست؟

خواص روغن الاغ با کیفیت چیست؟ روغن الاغ یکی از روغن های ارگانیک و طبیعی می باشد که از ترکیب شیر الاغ و روغن چربی الاغ تهیه و تولید می شود.

بسیاری افراد در گفتن خواص این روغن زیاده روی می کنند و آن را مناسب برای هر مشکل و بیماری می دانند.

روغن الاغ همانند روغن مار یک روغن ارگانیک و پرخاصیت می باشد با این تفاوت که روغن الاغ بیشتر از روغن مار تولید و در دسترس قرار دارد.

روش تهیه و ساخت روغن الاغ بدین گونه است که ابتدا چربی را از گوشت الاغ جدا نموده و آنرا به مدت چهل و هشت ساعت در شیر الاغ می خوابانند.

در مرحله بعد چربی ها را در قابلمه ای که مقداری روغن پایه مانند روغن آرگان و یا روغن درخت چای به آن اضافه شده است می ریزیم و روی حرارت ملایم قرار می دهیم. 

بعد از دو ساعت چربی ها را از روغن داخل قابلمه جدا نموده و چربی ها را بدون روغن روی حرارت قرار می دهند تا روغن پس دهد.

روغن به دست آمده روغنی صد در صد خالص و ارگانیک می باشد.

در این مطلب به برخی از خواص مفید روغن الاغ به صورت مختصر اشاره می نماییم.

از روغن الاغ برای تسکین درد های مفصلی استفاده می شود. روماتیسم و آرتروز، درد کمر،درد زانو،درد پا، درد گردن و… از درد های مفصلی هستند که با روغن الاغ تسکین داده می شود.

جای زخم های کهنه و سوختگی قدیمی را می توان با روغن الاغ به طور کامل درمان کرد.

درمان درد های سیاتیک، آماده سازی بستر پوست برای آبرسانی از دیگر خواص روغن الاغ می باشد.

پخش سراسری روغن الاغ کیلویی با کیفیت

پخش سراسری روغن الاغ کیلویی با کیفیت روغن الاغ را می توان از عرضه کنندگان این محصول به صورت های مختلفی خریداری نمود.

پخش سراسری روغن الاغ کیلویی با کیفیت توسط عرضه کنندگان این محصول به صورت اینترنتی انجام می پذیرد و خریدار در هر نقطه ای از کشور که باشد می تواند به صورت اینترنتی و از طریق سایت های فروش این محصول را سفارش دهد.

سپس خریدار می تواند محصول مورد نظر را در مدت زمان کوتاهی در مکان مورد توافق طرفین از عرضه کنندگان روغن الاغ با کیفیت تحویل خواهند گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید
تماس با ما